from €0,00
Check Availability

TWIN TOWERS HOTEL 4*

Created with Sketch. Shëngjin View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% of guests recommend

Description

I pozicionuar strategjikisht ne qender te bulevardit te qytetit bregdetar te Shengjinit, dhe vetem 100 metra larg detit, Hotel Twin Towers eshte zgjidhja perfekte si per te interesuarit per te kaluar pushimet ashtu edhe per udhetimet e biznesit.

I inaguruar ne vitin 2019, hoteli eshte kompletuar per te permbushur maksimalisht kerkesat dhe nevojat tuaja, duke bere te mundur, qe akomodimi ne kete hotel te jete nje pervoje qe do te perseritet!

View More

Facilities

Air Conditioning
Flat Tv
Heater
Internet – Wifi
Parking
Pool
Restaurant
Spa & Sauna
Washer & Dryer
Show All

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

Dhoma dyshe

Created with Sketch.
27m2

Created with Sketch.
x2

Created with Sketch.
x2

Created with Sketch.
x1

Dhoma treshe

Created with Sketch.
33m2

Created with Sketch.
x3

Created with Sketch.
x3

Created with Sketch.
x2

Dhoma katershe

Created with Sketch.
35m2

Created with Sketch.
x4

Created with Sketch.
x4

Created with Sketch.
x2

Created with Sketch.
avg €0,00 /night

Owner

BLUE TRAVEL

Member Since 2020

Hotel Nearby

HOTEL FROJD

Created with Sketch. Hotel Frojd, Shëtitorja Wilson, Shëngjin, Albania
0/5 Not Rated0 review
avg €0,00/night

HOTEL PRESIDENT – SHENGJIN

Created with Sketch. Hotel President, Bulevardi Nënë Tereza, Shëngjin, Albania
0/5 Not Rated0 review
avg €45,00/night

HOTEL BRILANT – SHENGJIN

Created with Sketch. Hotel Brilant, Shëtitorja Wilson, Shëngjin, Albania
0/5 Not Rated0 review
avg €33,00/night

HOTEL RAFAELO 4*

Created with Sketch. Shëngjin
0/5 Not Rated0 review
avg €12,00/night

Get Updates & More

Thoughtful thoughts to your inbox