from €50,00/person/night
Check Availability

Dhoma dyshe HB

Hotel: HOTEL GRAND

Description

? #OFERTË /ZBRITJE – #HOTEL #GRAND SARANDË 5* ?
? 2ditë / 1 natë ➤ 50€
? 3ditë / 2net ➤ 100€
? 4 ditë / 3 net ➤ 150€
? 5 ditë / 4 net ➤ 200€
? 6 ditë / 5 net ➤ 250€
 
Cmimet janë për person në dhomë dyshe
Plus 20€ bileta kthyese
 
?oferta përfshinë:
akomodimin në Hotel Grand 5***** – Sarandë
mëngjesi dhe darka
cadrat dhe pishina
shërbimet tjera me rastin e udhëtimit
 
BLUE Travel Kosova
? Adresa: Rruga B (Përballë Royal Mall)
+383 48 833 833
+383 46 833 833
ℹ️ IG @bluetravelks
View More

Room facilities

Air Conditioning
Flat Screen TV
Hair dryer
Hot water
Shampoo
Wifi
from €50,00/person/night
20/06/2024
-
21/06/2024

Owner

BLUE TRAVEL

Member Since 2020