from €55,00/person/night
Book Now

Dhome familjare (5 Persona) – All Inclusive

Description

Dhomat e familjes Deluxe janë zgjidhja ideale për prindërit me dy fëmijë, duke ofruar dy dhoma të ndara me pamje fantastike të Detit Adriatik. Këto dhoma kanë krevat dopio dhe binjakë duke ofruar një rehati në fjetje.

Amenities

All Inclusive
Created with Sketch.
from €55,00/person/night
05/10/2023
-
06/10/2023

Owner

BLUE TRAVEL

Member Since 2020

Get Updates & More

Thoughtful thoughts to your inbox