from €55,00/person/night
Book Now

Dhome treshe – All Insclusive

Description

E dizenjuar me kujdes për të siguruar një ambjent relaksues dhe luksoz me pamje të bukur anësore të detit nga të gjitha ballkonet. Dhomat luksoze janë perfekte nga dy deri në tre persona. Dhoma ofron një krevat dopio ose binjakësh ose të nje krevati të vetëm ose një divan.

Amenities

All Inclusive
Created with Sketch.
from €55,00/person/night
03/10/2023
-
04/10/2023

Owner

BLUE TRAVEL

Member Since 2020

Get Updates & More

Thoughtful thoughts to your inbox