from €95,14
Check Availability

DURRES BAY HOTEL

DURRES BAY HOTEL, Albania View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% guests recommend

Description

Cmimorja per vitin 2024

Paketat All Inclusive
14.06.2024 – 30.06.2024
70€/nata/person (All Inclusive)

01.07.2024 – 15.07.2024
95€/nata/person (All Inclusive)

16.07.2024 – 31.08.2024
100€/nata/person (All Inclusive)

01.09.2024 – 30.09.2024
70€/nata/person (All Inclusive)

 

Paketat me Mengjes + Darke
14.06.2024 – 30.06.2024
55€/nata/person (HB)

01.07.2024 – 31.08.2024
85€/nata/person (HB)

01.09.2024 – 30.09.2024
55€/nata/person (HB)

 

Paketat me Mengjes
14.06.2024 – 30.06.2024
40€/nata/person (BB)

01.07.2024 – 31.08.2024
70€/nata/person (BB)

01.09.2024 – 30.09.2024
40€/nata/person (BB)


Akomodimi ne katin e 7 dhe 8 me pamje nga deti eshte 10€ shtes per person ne nate, ne kete cmim perfshihet edhe perdorimi i pishines Rooftop ne katin e 12.

Politika e femijeve:
Fëmiu 1: 0-5,99 vjeç gratis
Fëmiu 2: 0-5,99 vjeë 50% zbritje
Fëmiu 1: 6-10.99 vjeç 50% zbritje
Personi i trete ne dhome perfiton 20% zbritje.
Femijet mbi 11.99 konsiderohen te rritur.

Check-in: 14:00
Check-out: 10:00

Taksa e qytetit nuk eshte e llogaritur ne  cmim
Taksa paguhet ne recepsion diten e check in  dhe vijon si me poshte
–   0.8 euro ne dite per femije nga  2.99-11.99 vjec
–   1.5  euro ne dite per adult
–  taksa llogaritet ne total per te gjitha netet e qendrimit dhe pagesa behet gjate check in

Hotel Facilities

Air Conditioning
HB- Mëngjes & Darkë
Internet – Wifi
Kondicioner dhe WIFI falas
Kondicioner falas
Pishinë e hapur
Restaurant
Rrethuar me gjelbërim
Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
Washer & Dryer
WiFi i shkëlqyeshëm
Show All

Hotel Theme

Best value
Boutique
Budget
Charming

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

avg €95,14 /night

Owner

BLUE TRAVEL

Member Since 2020

Information Contact

Email

[email protected]

Website

www.bluetravel-ks.com