from €68,00
Check Availability

HOTEL ATLANTIS KSAMIL

View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% of guests recommend

Description

01 – 31 Gusht 

Cmimi per person me mëngjes dhe darkë………………………….68€

Në çmim përfshihet mëngjesi dhe darka, Pije& Alkool (vere te  bardhe dhe te kuqe, birra Stela, pije freskuese) pa limit, Fruta pas çdo vakti

Fëmijët 0 – 2 vjeç janë falas
Fëmijët 3 – 9 vjeç janë 50% zbritje

Facilities

Air Conditioning
Flat Tv
Heater
Internet – Wifi
Parking
Restaurant
Washer & Dryer
Show All

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

Dhoma katershe (HB)

Created with Sketch.
27m2

Created with Sketch.
x4

Created with Sketch.
x4

Created with Sketch.
x2

Dhoma dyshe (HB)

Created with Sketch.
27m2

Created with Sketch.
x2

Created with Sketch.
x2

Created with Sketch.
x2

Dhoma treshe (HB)

Created with Sketch.
27m2

Created with Sketch.
x3

Created with Sketch.
x3

Created with Sketch.
x2

Created with Sketch.
avg €68,00 /night

Owner

BLUE TRAVEL

Member Since 2020

Hotel Nearby

HOTEL JONI

Created with Sketch. Hotel Joni, Lagjia Nr.1, Sheshi Miqesia, Ksamil, Albania
0/5 Not Rated0 review
avg €40,00/night

HOTEL HEKSMAIL

Created with Sketch. Ksamil
0/5 Not Rated0 review
avg €0,00/night

HOTEL SARANDA PALACE

Created with Sketch. Hotel Saranda, Sarandë, Albania
0/5 Not Rated0 review
avg €0,00/night

HOTEL SANTA QUARANTA

Created with Sketch. Santa Quaranta "Premium Resort", Sarandë, Albania
0/5 Not Rated0 review
avg €0,00/night

Get Updates & More

Thoughtful thoughts to your inbox