from €89,00
Check Availability

HOTEL FAFA SUN – DURRES

Created with Sketch. hotel fafa sun View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% of guests recommend

Description

Hote Fafa Sun – Durres

09 Gusht – 31 Gusht

Cmimi për person All Inclusive…………………………………………………………..89€

Sherbim All Inclusiv
Sherbimet I marrin ne Fafa Sun Hotel
Mengjesin
Dreken
Snack
Darken
Pishinen
Pije pa limit 10:00-22:00

Mund te shfrytezojne ne Fafa Premium
Pishinen
Plazhin
Pijet pergjat dites

Koncepti I hoteli +18 vjec

Facilities

Air Conditioning
Airport Transport
Aneks kuzhine
Fitness
Fitness & SPA
HB- Mëngjes & Darkë
Heater
Internet – Wifi
Kondicioner dhe WIFI falas
Kondicioner falas
Parking
Pishinë e hapur
Restaurant
Rrethuar me gjelbërim
Sefi dhe WiFi falas
Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
Washer & Dryer
WiFi i shkëlqyeshëm
Show All

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

Dhome treshe (All Inclusive)

Created with Sketch.
26m2

Created with Sketch.
x3

Created with Sketch.
x3

Created with Sketch.
x3

Dhome dyshe (All Inclusive)

Created with Sketch.
26m2

Created with Sketch.
x2

Created with Sketch.
x2

Created with Sketch.
x1

Dhoma katershe (All Inclusive)

Created with Sketch.
26m2

Created with Sketch.
x4

Created with Sketch.
x4

Created with Sketch.
x2

Created with Sketch.
avg €89,00 /night

Owner

BLUE TRAVEL

Member Since 2020

Hotel Nearby

TANUSHAJ RESORT

Created with Sketch. Tanushaj Beach Resort, Shëngjin, Albania
0/5 Not Rated0 review
avg €40,00/night

HOTEL RAYAN’S – SHENGJIN

0/5 Not Rated0 review
avg €39,00/night

DELFIN RESORT – SHENGJIN

Created with Sketch. Delfin Resort, Lezhe, Albania
0/5 Not Rated0 review
avg €50,00/night

HOTEL RAFAELO 4*

Created with Sketch. Shëngjin
0/5 Not Rated0 review
avg €12,00/night

Get Updates & More

Thoughtful thoughts to your inbox