from €45,00
Check Availability

HOTEL PRESIDENT – SHENGJIN

Hotel President, Bulevardi Nënë Tereza, Shëngjin, Albania View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% guests recommend

Description

01 – 20 Qershor

Cmimi për person me mëngjes dhe darkë………………………..35€

21 – 30 Qershor

Cmimi për person me mëngjes dhe darkë………………………..45€

01 – 31 Korrik

Cmimi për person me mëngjes dhe darkë………………………..55€

01 – 31 Gusht

Cmimi për person me mëngjes dhe darkë………………………..60€

Në çmim përfshihen çadrat në plazh dhe parkingu
Femiu i parë 0 -5 vjeç gratis
Famiu i parë 5 – 11. 99 -50% zbritje
Fëmiu i dytë 0- 3 vjeç gratis
Fëmiu i dytë 3 -11.99 – 50% zbritje

Hotel Facilities

Air Conditioning
Fitness Center
Flat Tv
Heater
Internet – Wifi
Parking
Pool
Restaurant
Spa & Sauna
Washer & Dryer
Show All

Hotel Theme

Best value
Standard
Trendy

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

avg €45,00 /night

Owner

BLUE TRAVEL

Member Since 2020

Information Contact

Email

[email protected]

Website

www.bluetravel-ks.com

Phone

+383 48 833 833