from €0,00
Check Availability

HOTEL NERTILI

Created with Sketch. SARANDË View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% of guests recommend

Description

Hotel Nertili si hoteli me i vjeter ne Sarande vjen ne vitin 2017 me 24 dhoma me klase te larte te cilat jane mobiluar shume moderne! Jemi shume krenare te sherbejme mysafirin tone me eksperience shumevjeare per te sherbyer mysafiret tane te cmuar, te gjitha dhomat e hotelit tone kane ballkon te cilat kryesisht kane nje pamje nga plazhi i Sarandes dhe te gjitha dhomat jane te pajisura mire me dush, frigorifer, ajer etj. Ne katin e pare te hotelit eshte nje restorant bar ku mysafiri mund te shijoje nje ushqim tradite pasi ky eshte qellimi yne.

Facilities

Air Conditioning
Flat Tv
Heater
Internet – Wifi
Restaurant
Washer & Dryer

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

Dhoma dyshe – Sea View(HB)

Created with Sketch.
25m2

Created with Sketch.
x2

Created with Sketch.
x2

Created with Sketch.
x2

Dhoma dyshe (HB)

Created with Sketch.
25m2

Created with Sketch.
x2

Created with Sketch.
x2

Created with Sketch.
x2

Dhoma treshe (HB)

Created with Sketch.
25m2

Created with Sketch.
x3

Created with Sketch.
x3

Created with Sketch.
x2

Dhoma katershe (HB)

Created with Sketch.
25m2

Created with Sketch.
x4

Created with Sketch.
x4

Created with Sketch.
x2

Created with Sketch.
avg €0,00 /night

Owner

BLUE TRAVEL

Member Since 2020

Hotel Nearby

HOTEL BARRACUDA

Created with Sketch. Barracuda Hotel, Sarandë, Albania
0/5 Not Rated0 review
avg €0,00/night

HOTEL ILIRIA

Created with Sketch. Hotel Iliria, Sarandë, Albania
0/5 Not Rated0 review
avg €0,00/night

Hotel MEDITERRANE

Created with Sketch. SARANDË
0/5 Not Rated0 review
avg €130,00/night

HOTEL DEMI

Created with Sketch. Demi Hotel, Sarandë, Albania
0/5 Not Rated0 review
avg €0,00/night

Get Updates & More

Thoughtful thoughts to your inbox