from €0,00
Check Availability

Hotel Pogradeci 2

Created with Sketch. Pogradec, Albania View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% of guests recommend

Description

Largohuni nga e përditeshmja juaj dhe shijoni një nga udhëtimet 3 ditore në perlat e Shqipërisë, Pogradec, Korçë, Elbasan?? ? 60€ / 3ditë / 2 netë ?
 
?Çmimi përfshinë:
?Transportin me autobus komod të Sharr Travel
?Akomodimin në Hotel Pogradec 4* në Pogradec
?Mëngjesi dhe darka
☕Kafet, pijet dhe ëmbëlsirat me rastin e udhëtimit
 
ℹ️ Paguaj me ?Starcard te bankës TEB deri në 6 këste pa kamatë.
 
? Për më shumë informacion na kontaktoni⁣
? 048 833 833 / 046 833 833
View More

Facilities

Air Conditioning
Fitness Center
Flat Tv
Heater
Internet – Wifi
Parking
Restaurant
Washer & Dryer
Show All

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

Dhome dyshe (HB)

Created with Sketch.
29m2

Created with Sketch.
x2

Created with Sketch.
x2

Created with Sketch.
x2

Dhome treshe (HB)

Created with Sketch.
29m2

Created with Sketch.
x3

Created with Sketch.
x3

Created with Sketch.
x2

Created with Sketch.
avg €0,00 /night

Owner

BLUE TRAVEL

Member Since 2020

Hotel Nearby

Get Updates & More

Thoughtful thoughts to your inbox