from €39,00
Check Availability

HOTEL RAYAN’S – SHENGJIN

View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% of guests recommend

Description

Hotel Rayan’s

01 – 30 Qershor

Cmimi për person me mëngjes dhe darkë……………………………29€

 01 korrik  – 31 Gusht

Cmimi për person me mëngjes dhe darkë……………………………39€

01 – 30 Shtator

Cmimi për person me mëngjes dhe darkë……………………………29€

Ne çmim përfshihen çadrat, parkimi dhe wi – fi

Femijet  0-3 vjec falas
Fëmijët 3-11 vjec -50%
Fëmijët +12 paguajne cmim te plote.

Facilities

Air Conditioning
Airport Transport
Aneks kuzhine
Fitness
Fitness & SPA
HB- Mëngjes & Darkë
Heater
Internet – Wifi
Kondicioner dhe WIFI falas
Kondicioner falas
Parking
Pishinë e hapur
Restaurant
Rrethuar me gjelbërim
Sefi dhe WiFi falas
Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
Washer & Dryer
WiFi i shkëlqyeshëm
Show All

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

Dhoma dyshe (HB)

Created with Sketch.
27m2

Created with Sketch.
x2

Created with Sketch.
x2

Created with Sketch.
x2

Dhoma treshe (HB)

Created with Sketch.
27m2

Created with Sketch.
x3

Created with Sketch.
x3

Created with Sketch.
x2

Created with Sketch.
avg €39,00 /night

Owner

BLUE TRAVEL

Member Since 2020

Hotel Nearby

TANUSHAJ RESORT

Created with Sketch. Tanushaj Beach Resort, Shëngjin, Albania
0/5 Not Rated0 review
avg €40,00/night

HOTEL FAFA SUN – DURRES

Created with Sketch. hotel fafa sun
0/5 Not Rated0 review
avg €89,00/night

DELFIN RESORT – SHENGJIN

Created with Sketch. Delfin Resort, Lezhe, Albania
0/5 Not Rated0 review
avg €50,00/night

HOTEL RAFAELO 4*

Created with Sketch. Shëngjin
0/5 Not Rated0 review
avg €12,00/night

Get Updates & More

Thoughtful thoughts to your inbox