from €0,00
Check Availability

HOTEL SARANDA PALACE

Hotel Saranda, Sarandë, Albania View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% guests recommend

Description

Hotel Facilities

Air Conditioning
Aneks kuzhine
Fitness
Fitness & SPA
Fitness Center
Flat Tv
HB- Mëngjes & Darkë
Heater
Internet – Wifi
Jacuzzi
Kondicioner dhe WIFI falas
Pishinë të mbyllur
Pool
Restaurant
Rrethuar me gjelbërim
Sefi dhe WiFi falas
Spa & Sauna
SPA & Wellness
Washer & Dryer
WiFi i shkëlqyeshëm
Show All

Hotel Theme

5 të rritur + fëmijë
Business
Camping
Classic
Quite
Trendy

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

avg €0,00 /night

Owner

BLUE TRAVEL

Member Since 2020