from €55,00
Check Availability

HOTEL RAFAELO EXECUTIVE 5*

Rafaelo Resort, Shëngjin, Albania View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% guests recommend

Description

RAFAELO EXECUTIVE HOTEL & SPA 5*

Paketa BB  ( Akomodim + Mengjes)

01.05.2024 – 31.05.2024

Dhome njeshe………………………………………………………………………………….60€
Dhome dyshe…………………………………………………………………………………..90€
Dhome treshe…………………………………………………………………………………..120€
Dhoma katershe………………………………………………………………………………..155€
Dhome duplex…………………………………………………………………………………..200€

 

01.06.2024 – 30.06.2024

Dhome njeshe………………………………………………………………………………….60€
Dhome dyshe…………………………………………………………………………………..100€
Dhome treshe…………………………………………………………………………………..130€
Dhoma katershe………………………………………………………………………………..155€
Dhome duplex…………………………………………………………………………………..210€

 

01.07.2024 – 31.08.2024

Dhome njeshe………………………………………………………………………………….80€
Dhome dyshe…………………………………………………………………………………..125€
Dhome treshe…………………………………………………………………………………..155€
Dhoma katershe………………………………………………………………………………..170€
Dhome duplex…………………………………………………………………………………..250€

Paketa All Inclusive

01.05.2024 – 31.05.2024

  • 55€/nata/person (All inclusive)

01.06.2024 – 30.06.2024

  • 65€/nata/person (All inclusive)

01.07.2024 – 31.08.2024

  • 100€/nata/person (All inclusive)

10€ me shume per dhome me pamje nga pishina ose deti.

Politikat e femijeve:

Femijet: 0-4.99 vjeç falas
Femijet: 5-11.99 – 50% ulje çmimi

Taksa e qytetit (1€/person/nate) nuk eshte perfshire ne çmim.

Hotel Facilities

Air Conditioning
Airport Transport
Fitness Center
Flat Tv
Pishinë të mbyllur
Pool
Restaurant
Rrethuar me gjelbërim
Sefi dhe WiFi falas
Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
Spa & Sauna
SPA & Wellness
Washer & Dryer
WiFi i shkëlqyeshëm
Show All

Hotel Theme

Boutique
Budget
Classic
Party

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

avg €55,00 /night

Owner

BLUE TRAVEL

Member Since 2020

Information Contact

Email

[email protected]

Website

www.bluetravel-ks.com

Phone

+ 383 48 833 833

Fax

+ 383 48 833 833