from €105,00
Check Availability

ROYAL G HOTEL & SPA

Royal G Hotel and Spa, Durrës, Albania View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% guests recommend

Description

Me pamje nga plazhi, Royal G Hotel and Spa ofron akomodime me 5 yje në Durrës dhe përmban një pishinë të hapur, sallë pritjeje të përbashkët dhe bar. Pak hapa nga plazhi i Durrësit dhe 23 milje nga sheshi Skënderbej, hoteli ofron një zonë plazhi privat. Hoteli ka një pishinë të brendshme, një recepsion 24 orë dhe WiFi falas në të gjithë pronën.

 

Ofertat per vitin 2024

Periudha e akomodimit :

01 Maj -31 Maj

Cmimi per person HB (Mengjes dhe darke) – 54 euro

 

Periudha: 01.05.2024 – 31.05.2024

All Inclusive

  • 65 euro/person/nata

 

Periudha: 01.06.2024 – 30.06.2024

All Inclusive

  • 80 euro/person/nata

 

Periudha: 01.07.2024 – 14.07.2024

All Inclusive

  • 100 euro/person/nata

 

Periudha: 15.07.2024 – 31.08.2024

All Inclusive

  • 105 euro/person/nata

 

Periudha: 01.09.2024 – 30.09.2024

All Inclusive

  • 95 euro/person/nata

 

Politika e fëmijëve:

Fëmijët: 0-3.99 (falas)
Fëmiu i dytë: 0 – 3.99 vjeç (50% ulje)
Fëmijët: 5-9.99  (50% ulje)
Fëmijët mbi 10 vjet llogariten si te rritur

Hotel Facilities

Air Conditioning
Fitness
Fitness & SPA
Fitness Center
Flat Tv
HB- Mëngjes & Darkë
Heater
Internet – Wifi
Jacuzzi
Kondicioner dhe WIFI falas
Kondicioner falas
Parking
Pishinë e brendshme dhe e jashtme
Pishinë e hapur
Pishinë me jacuzzi
Restaurant
Spa & Sauna
SPA & Wellness
Washer & Dryer
WiFi i shkëlqyeshëm
Show All

Hotel Theme

5 të rritur + fëmijë
Boutique
Budget
Camping
Classic
Luxury
Party
Quite
Romantic
Trendy
Show All

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

avg €105,00 /night

Owner

BLUE TRAVEL

Member Since 2020

Information Contact

Email

[email protected]

Website

www.bluetravel-ks.com

Phone

+38348833833