from €90,00
Check Availability

ROYAL G MAX HOTEL & SPA

Royal G MAX, Golem, Albania View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% guests recommend

Description

01 – 19 Korrik 

 vemendje : gjate muajit Korrik e Gusht minimumi i netve te qendrimit eshte 5 net

 

Fjetja me mëngjes për person…………………………………………85€
All Inclsuive për person……………………………………………………..105€

Super oferte me zbritje  6 deri me date 19 korrik 

 All Inclsuive për person……………………………………………………..95€

20 Korrik -20 Gusht

Fjetja me mëngjes për person…………………………………………95€
All Inclsuive për person……………………………………………………..120€

21 – 31 Gusht

Fjetja me mëngjes për person…………………………………………75€
All Inclsuive për person……………………………………………………..105€

01 – 15 Shtator

Fjetja me mëngjes për person…………………………………………60€
All Inclsuive për person……………………………………………………..90€

16 – 30 Shtator

Fjetja me mëngjes për person…………………………………………49€
All Inclsuive për person……………………………………………………..70€

• Akces në ambientet e SPA Center (10:00 – 21:00)
– Pishinë dimrore
– Sauna
– Jacuzzi
– Dhoma me kripë himalaje
• Free Wi – Fi
• Free Parking
• Peshqirat e SPA
• Sigurim 24h
• Muzikë Live

Dhoma single +80%
Nëse akomodohet një i rritur dhe një fëmijë – paguhet për dy persona të rritur
Apartamenti me dy dhoma ka vlerën për 4 të rritur
Dhoma me pamje +15€

Fëmijët 0 – 4 vejç pa pagesë
Fëmija i dytë 0 – 4 vjeç 50%
Fëmijët i tretë 0 – 4vjeç 50%
Fëmijët 5 – 10 vjeç 50%
Fëmijët 10 vjeç e lartë paguajnë si të rritur

Hotel Facilities

Air Conditioning
Fitness
Fitness & SPA
Fitness Center
Flat Tv
HB- Mëngjes & Darkë
Heater
Internet – Wifi
Jacuzzi
Kondicioner dhe WIFI falas
Kondicioner falas
Parking
Pishinë e brendshme dhe e jashtme
Pishinë e hapur
Pishinë me jacuzzi
Restaurant
Spa & Sauna
SPA & Wellness
Washer & Dryer
WiFi i shkëlqyeshëm
Show All

Hotel Theme

5 të rritur + fëmijë
Boutique
Budget
Camping
Classic
Luxury
Party
Quite
Romantic
Trendy
Show All

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

avg €90,00 /night

Owner

BLUE TRAVEL

Member Since 2020

Information Contact

Email

[email protected]

Website

www.bluetravel-ks.com

Phone

+38348833833