from €40,00
Check Availability

TANUSHAJ RESORT

Created with Sketch. Tanushaj Beach Resort, Shëngjin, Albania View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% of guests recommend

Description

01 – 03 Qershor

Cmimi për person HB……………………………………………………………….40 €

(Mëngjesi, darka)

04 – 15 Qershor

Cmimi për person HB……………………………………………………………….35 €

(Mëngjesi, darka)

16 – 30 Qershor

Cmimi për person HB………………………………………………………………45 €

(Mëngjesi, darka)

01 – 31 Korrik

Cmimi per person ne dhomë standarde……………………………50€
Cmimi per person në dhome me pamje anesore…………..55€
Cmimi per person me pamje nga deti……………………………….60€

(Mëngjesi, darka)
Pijet shërbehen nga ora  10:00- 22:00

Femijet 0-5vjec falas
Femijet 5-12vjec -50%
+12vjec cmimi sikur te rriturit

Facilities

Air Conditioning
Airport Transport
Aneks kuzhine
Fitness
Fitness & SPA
HB- Mëngjes & Darkë
Heater
Internet – Wifi
Kondicioner dhe WIFI falas
Kondicioner falas
Parking
Pishinë e hapur
Restaurant
Rrethuar me gjelbërim
Sefi dhe WiFi falas
Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
Washer & Dryer
WiFi i shkëlqyeshëm
Show All

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

Dhome Treshe (Full Board)

Created with Sketch.
26m2

Created with Sketch.
x3

Created with Sketch.
x3

Created with Sketch.
x3

Dhomë Dyshe (Full Board)

Created with Sketch.
28m2

Created with Sketch.
x3

Created with Sketch.
x3

Created with Sketch.
x2

Dhoma katershe (Full Board)

Created with Sketch.
26m2

Created with Sketch.
x4

Created with Sketch.
x4

Created with Sketch.
x3

Dhoma katershe (HB)

Created with Sketch.
26m2

Created with Sketch.
x4

Created with Sketch.
x4

Created with Sketch.
x3

Dhome Treshe (HB)

Created with Sketch.
26m2

Created with Sketch.
x3

Created with Sketch.
x3

Created with Sketch.
x3

Dhomë Dyshe (HB)

Created with Sketch.
28m2

Created with Sketch.
x3

Created with Sketch.
x3

Created with Sketch.
x2

Created with Sketch.
avg €40,00 /night

Owner

BLUE TRAVEL

Member Since 2020

Hotel Nearby

HOTEL RAYAN’S – SHENGJIN

0/5 Not Rated0 review
avg €39,00/night

HOTEL FAFA SUN – DURRES

Created with Sketch. hotel fafa sun
0/5 Not Rated0 review
avg €89,00/night

DELFIN RESORT – SHENGJIN

Created with Sketch. Delfin Resort, Lezhe, Albania
0/5 Not Rated0 review
avg €50,00/night

HOTEL RAFAELO 4*

Created with Sketch. Shëngjin
0/5 Not Rated0 review
avg €12,00/night

Get Updates & More

Thoughtful thoughts to your inbox