from €100,00
Check Availability

HOTEL BONITA LUXORY

Hotel Bonita, Durrës, Albania View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% guests recommend

Description

7 Korrik – 19 korrik 

All Inclusive për person……………………………………………………..100€

 20 Korrik -20 Gusht 

All Inclusive për person……………………………………………………..110€

 21 Gusht – 31 Gusht 

All Inclusive për person……………………………………………………..100€

Vemendje: paketa shitet 3 net, 4 net ose 7 net qendrimi

01 – 30 Shtator

Fjetja me mëngjes për person…………………………………………50€
Fjetja me mëngjes dhe darkë për person……………………65€
All Inclusive për person……………………………………………………..75€

Cmimet janë për person
Në çmim përfshihen çadrat në palzh dhe pishina/aquapark
Dhoma single +80%

Fëmija i parë 0 – 5.99 free
Fëmija i dytë 0 -5.99 me 70% zbritje (akomodimi në dhomë me kolltuk)
Fëmijët 6 – 11.9 me 50% zbritje
(Në rast të akomodimit të një personi të rritur dhe dy fëmijë nga mosha 11.99 njëri nga fëmijët ka 50% dhe tjetri 30% zbritje)

Check in:  14:00
Check out:  10:00
Pijet me All inclusive shërbehetn nga 10:00 – 22:00

Hotel Facilities

Air Conditioning
Flat Tv
Heater
Internet – Wifi
Parking
Pool
Restaurant
Spa & Sauna
Washer & Dryer
Show All

Hotel Theme

Best value
Luxury
Standard
Trendy

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

avg €100,00 /night

Owner

BLUE TRAVEL

Member Since 2020

Information Contact

Email

[email protected]

Website

www.sharrtravel.com

Phone

+ 381 38 610 015