from €40,00
Check Availability

HOTEL RAFAELO 4*

Shëngjin View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% guests recommend

Description

Resorti Rafaelo ndodhet në Gjirin e Shëngjinit, Shqipëri, një qytet i pozicionuar 50 km nga Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës, 30 minuta me makinë, vetëm pak metra larg vijës bregdetare. Kushdo që do të ketë rërë të ngrohtë dhe ujë blu në mendjen e tyre, resorti Rafaelo është vendi më i njohur dhe është i shkëlqyeshëm për ata që duan të kombinojnë diellin, ushqimin mesdhetar dhe rehati.

 

Rafaelo Comfort & SPA 4*

 

Paketa BB  ( Akomodim + Mengjes)

01.05.2024 – 31.05.2024

Dhome dyshe…………………………………………………………………………………..60€
Dhome treshe…………………………………………………………………………………..75€
Dhoma katershe……………………………………………………………………………….85€
Apartment per 4 persona…………………………………………………………………..100€

 

01.06.2024 – 30.06.2024

Dhome dyshe…………………………………………………………………………………..60€
Dhome treshe…………………………………………………………………………………..75€
Dhoma katershe……………………………………………………………………………….85€
Apartment per 4 persona…………………………………………………………………..110€

 

01.07.2024 – 31.08.2024

Dhome dyshe…………………………………………………………………………………..80€
Dhome treshe…………………………………………………………………………………..95€
Dhoma katershe……………………………………………………………………………….120€
Apartment per 4 persona…………………………………………………………………..125€

Paketa HB  ( Akomodim + Mengjes + Darkë)

01.05.2024 – 31.05.2024

  • 40€/nata/person

01.06.2024 – 30.06.2024

  • 50€/nata/person

01.07.2024 – 31.08.2024

  • 60€/nata/person

5€ me shume per dhome me pamje nga pishina ose deti.

Politikat e femijeve:

Femijet: 0-4.99 vjeç falas
Femijet: 5-11.99 – 50% ulje çmimi

Taksa e qytetit (1€/person/nate) nuk eshte perfshire ne çmim.

Wifi
Parking
Muzike

Hotel Facilities

Air Conditioning
Airport Transport
Fitness Center
Flat Tv

Hotel Theme

Party

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

avg €40,00 /night

Owner

BLUE TRAVEL

Member Since 2020

Information Contact

Email

[email protected]

Website

www.sharrtravel.com

Phone

+ 381 (0) 38 610 015

Fax

+ 381 (0) 38 610 015