from €50,00
Check Availability

RIVIERA PALACE

Riviera Palace, Rruga Shëngjin - Kune, Shëngjin, Albania View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% guests recommend

Description

Cmimorja per vitin 2024

01.06.2024 – 30.06.2024
Fjetja me mengjes dhe darke – 45€/person

01.07.2024 – 15.07.2024
Fjetja me mengjes dhe darke – 50€/person

16.07.2024 – 31.07.2024
Fjetja me mengjes dhe darke – 55€/person

01.08.2024 – 31.08.2024
Fjetja me mengjes dhe darke – 65€/person

E rendesishme:
Hoteli eshte i ri eshte hapur ne vitin 2024
80% dhomave te hotelit kane pamje anesore nga deti

Ne çmim perfshihen:
-Akomodimi
-Mengjesi
-Darka
-Çadrat ne plazh dhe pishine
-Wifi

Politika e femijeve: 
Femijet: 0-5.99 vjeç gratis
Femijet: 6-11.99 vjeç 50% zbritje
Femijet mbi 12 vjeç me çmim te plote

 

Hotel Facilities

Kondicioner falas
Pishinë me jacuzzi
Pishinë të mbyllur
Restaurant
Rrethuar me gjelbërim
Spa & Sauna

Hotel Theme

5 të rritur + fëmijë
Best value
Boutique
Budget
Business
Camping

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

avg €50,00 /night

Owner

BLUE TRAVEL

Member Since 2020