from €108,17
Check Availability

ROYAL G DELUXE HOTEL & SPA

Royal G Hotel and Spa, Durrës, Albania View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% guests recommend

Description

Periudha: 01.05.2024 – 15.05.2024

Akomodim + Mengjes + Darke

  • 52 euro/person/nata

 

Periudha: 16.05.2024 – 31.05.2024

Akomodim + Mengjes + Darke

  • 56 euro/person/nata

Muzike live me 17.05.2024 – Fatmira Brecani
Muzike live me 18.05.2024 – Anila Mimani

 

Periudha: 01.06.2024 – 30.06.2024

Me kerkese te hotelit ndryshohen cmimet e muajit Qershor nga 19.06.2024

All Inclusive

  • 95 euro/person/nata

Periudha: 01.07.2024 – 15.07.2024

All Inclusive

  • 95 euro/person/nata

Periudha: 16.07.2024 – 31.07.2024

All Inclusive

  • 108 euro/person/nata

 

Periudha: 01.08.2024 – 31.08.2024

All Inclusive

  • 120 euro/person/nata

 

Politika e fëmijëve:

Fëmijët: 0-4 vjeç (falas)
Fëmiu i dytë: 0 – 4 vjeç (50% ulje)
Fëmijët: 5-10 vjeç (50% ulje)
Fëmijët 11 vjeç konsiderohen te rritur

Hotel Facilities

Air Conditioning
Fitness
Fitness & SPA
Fitness Center
Flat Tv
HB- Mëngjes & Darkë
Heater
Internet – Wifi
Jacuzzi
Kondicioner dhe WIFI falas
Kondicioner falas
Parking
Pishinë e brendshme dhe e jashtme
Pishinë e hapur
Pishinë me jacuzzi
Restaurant
Spa & Sauna
SPA & Wellness
Washer & Dryer
WiFi i shkëlqyeshëm
Show All

Hotel Theme

5 të rritur + fëmijë
Boutique
Budget
Camping
Classic
Luxury
Party
Quite
Romantic
Trendy
Show All

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

avg €108,17 /night

Owner

BLUE TRAVEL

Member Since 2020

Information Contact

Email

[email protected]

Website

www.bluetravel-ks.com

Phone

+38348833833