from €100,17
Check Availability

VM RESORT & SPA

VM Resort & SPA, Golem, Albania View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% guests recommend

Description

Me pamje nga plazhi, VM Resort & SPA ofron akomodim me 5 yje në Golem dhe ka një tarracë, restorant dhe bar. Me një qendër spa dhe Wellness, hoteli është afër disa atraksioneve të njohura, rreth 600 metra nga plazhi i Golemit, 700 metra nga plazhi i Malit të Robit dhe 1.7 km nga plazhi i Shkëmbit të Kavajës. Hoteli ka një sauna, një recepsion 24-orësh dhe WiFi falas në të gjithë pronën. Në hotel, çdo dhomë përfshin një ballkon. Të gjitha dhomat janë të pajisura me ajër të kondicionuar dhe një TV me ekran të sheshtë, dhe disa njësi në VM Resort & SPA kanë pamje nga pishina.

—Paketa Half Board Individual—

Periudha: 01.04.2024 – 31.05.2024:

2 nete qendrimi – 110€ personi

3 nete qendrimi – 155€ personi

Perfshihet:

 • Akomodimi
 • Mengjesi
 • Darka
 • Zona SPA (Pishine e brendshme, Jakuzzi, Sauna, Hammam, Dush Emocional)
 • Parking
 • Wifi
 • Muzike Live cdo te shtune (mundet edhe cdo te premte)

 

—Paketa All Inclusive Individual—

Periudha: 01.05.2024 – 31.05.2024:

 • 65€/nata/person (dhome pa pamje)
 • 70€/nata/person (dhome me pamje)

 

Periudha: 01.06.2024 – 19.06.2024:

 • 75€/nata/person
 • Fëmijët 6-11 veç përfitojnë ulje çmimi (6-7 vjeç: 35€/nata, 8-9 vjeç: 45€/nata, 10-11 vjeç: 55€/nata)

 

Periudha: 20.06.2024 – 30.06.2024:

 • 85€/nata/person
 • Fëmijët 6-11 veç përfitojnë ulje çmimi (6-7 vjeç: 35€/nata, 8-9 vjeç: 45€/nata, 10-11 vjeç: 55€/nata)

 

Periudha: 01.07.2024 – 31.07.2024:

 • 100€/nata/person
 • Fëmijët 6-11 veç përfitojnë ulje çmimi (6-7 vjeç: 45€/nata, 8-9 vjeç: 65€/nata, 10-11 vjeç: 75€/nata)

Perfshihet:

 • Akomodimi
 • Mengjesi
 • Dreka
 • Darka
 • Pije pa limit prej ores 10:00-22:00
 • Zona SPA (Pishine e brendshme, Jakuzzi, Sauna, Hammam, Dush Emocional)
 • Çadra ne Plazhin Privat te hotelit
 • Shezllone ne pishinen e jashtme te hotelit
 • Parking
 • Wifi
 • Muzike Live cdo te shtune (mundet edhe cdo te premte)

 

Check in ora : 12:00 / Check out ora : 11:30

 

Politikat per femije:

 • Fëmija i parë 0-5 vjeç gratis
 • Fëmija i dytë 0-5 vjeç zbritje 50%

 

Hotel Facilities

Air Conditioning
Airport Transport
Aneks kuzhine
Fitness
Fitness & SPA
HB- Mëngjes & Darkë
Heater
Internet – Wifi
Kondicioner dhe WIFI falas
Kondicioner falas
Parking
Pishinë e hapur
Restaurant
Rrethuar me gjelbërim
Sefi dhe WiFi falas
Shezllonat dhe Çadrat e diellit pa pagesë
Washer & Dryer
WiFi i shkëlqyeshëm
Show All

Hotel Theme

5 të rritur + fëmijë
Budget
Camping
Charming
Classic

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

avg €100,17 /night

Owner

BLUE TRAVEL

Member Since 2020

Information Contact

Email

[email protected]

Website

www.bluetravel-ks.com

Phone

+383 38 833 833