from €85,00
Check Availability

HOTEL GRAND BLUE FAFA & SPA

Grand Blue Fafa Resort, Golem, Albania View on map
Not Rated from 0 review
0/5
100% guests recommend

Description

Shijoni një qëndrim magjik në këtë Resort ekskluziv të Mondo Family, një nga Resortet me prestigjioze të Grupit

Grand Blue Fafa Resort ndodhet pikërisht përballë Rivierës Shqiptare, në plazhin e bukur të gjatë të Golemit, Durrës. Vetëm 35 minuta nga Aeroporti i Tiranës ‘Nënë Tereza’ dhe më pak se 20 minuta nga Porti i Durrësit.

Grand Blue Fafa Resort është një hotel i ri mbresëlënës me një arkitekturë mahnitëse të ndërtuar në një plazh të mrekullueshëm të Golemit, ideal për ata që kërkojnë të kenë pushimet e tyre të qeta dhe që mbeten gjatë në kujtesë. Resorti ynë ofron përvojat më të mira të mikpritjes për familjet dhe çiftet duke siguruar një larmi të gjerë shërbimesh dhe lehtësirash si për të pushuar ashtu edhe për nevojat e biznesit.

Oferta nga 01.05.2024 – 14.05.2024

Akomodim + Mengjes + SPA

 • 1 natë – 48 euro/person/nata
 • 2 netë – 46 euro/person/nata
 • 3 netë – 41 euro/person/nata

Akomodim + Mengjes + Darkë + SPA

 • 1 natë – 58 euro/person/nata
 • 2 netë – 53 euro/person/nata
 • 3 netë – 48 euro/person/nata

 

Periudha 15.05.2024 – 31.05.2024

 • 1 natë – 75 euro/nata/person (All inclusive)

Periudha 01.06.2024 – 30.06.2024

 • 1 natë – 85 euro/nata/person (All inclusive)

Periudha 01.07.2024 – 14.07.2024

 • 1 natë – 105 euro/nata/person (All inclusive)

Periudha 15.07.2024 – 31.08.2024

 • 1 natë – 110 euro/nata/person (All inclusive)

Periudha 01.09.2024 – 30.09.2024

 • 1 natë – 85 euro/nata/person (All inclusive)

Femija 1-re : 0-5.9 falas (femija i pare i lindur)
Femija 1-re: 6-11.9  50% ulje (femija i pare i lindur)

Femija 2-te : 0-3.9 – Falas (femija i dyte i lindur)
Femija 2-te: 4-11.9 vjec 30% ulje (femija i dyte i lindur)
Single use room paguhet minimalisht per dy persona

Hotel Facilities

Air Conditioning
Fitness Center
Flat Tv
Heater
Internet – Wifi
Parking
Pool
Restaurant
Spa & Sauna
Washer & Dryer
Show All

Hotel Theme

Best value
Boutique
Luxury
Party
Standard
Trendy

Rules

Check In 12:00 pm
Check Out 12:00 pm

Rooms

avg €85,00 /night

Owner

BLUE TRAVEL

Member Since 2020

Information Contact

Email

[email protected]

Website

www.bluetravel-ks.com

Phone

+ 383 48 833 833