Zbuloni parajsën me BLUE Travel

Plazhe mahnitëse në disa raste tejkalojnë madje edhe ato tropikale, çmime të lira,  vend ideal për të kaluar pushimet verore, e kush është i zënë me punë në këtë kohë, vend i ideal për të kaluar vikendin e radhës. Jala njëra prej pikave turistike më të mira në Shqipëri  edhe më tutje vazhdon të jetë […]

Read More

Social Camping Jalë

? Social Camping Jalë – Kampingu i standardeve europiane nën hijen e pemëve? ku prioritet është pastertia? dhe kuzhina nën kujdesin e ? Albanian Chef Academy. ? Vendodhja në pedonalën e Jalës & 10 m largësia më Detin. Cmimi për person: ▶️2 ditë / 1 nat 39€ ▶️3 ditë / 2 net 49€ ▶️4 ditë […]

Read More

Super oferta per Bajram ne Stamboll

?Super oferta per Bajram • ALBATROS HAGIA SOPHIA 3*-Sirkeci- 239 eur • ORKA ROYAL HOTEL 3*Sirkeci -259 eur • PALAZZO DONIZETTI HOTEL 5* Taksim – 299 eur • THE GREEN PARK 4*-Taksim -259 eur • NOVOTEL ISTANBUL BOSPHORUS 5*Taksim 279 eur Nisja ❖ 30.07.2020 Kthimi ❖02.08.2020 – 3 Nete ⋙ Ne cmim perfshihen: ✔ Fluturimi […]

Read More

HOTEL BONITA, DURRËS 46€ All Inclusive

⛱ ALL INCLUSIVE NË #HOTEL BONITA, DURRËS ⛱ SUPER OFERTË ➤ 46€ All Inclusive (Mëngjes, Drek, Darkë), Live Music, ?, Beach & Pool parties?? ?oferta përfshinë: ✔ akomodimin në Hotel BONITA 5* – Durrës ✔ all Inclusive Mëngjes, Drek, Darkë ✔ Pije vendore pa kufi (Nga ora 10:00 – 22:00) ✔ Snack time 16:30 deri […]

Read More