VIKENDI NË LUMIN E SHALES

Tag me kon ishit shku ketu ? ?‍♂ VIKENDI NË LUMIN E SHALES ?‍♂ ➡ Çdo të merkure të premte të shtune e të diele ! ➡ Cmimi: 15€ për person ℹ️ Zbritje speciale për grupe (4-5 e më shumê persona) ? Nisja nga Prishtina: 06:00 ? Nisja nga Theranda: 07:00 ? Nisja nga Prizreni: […]

Read More

Social Camping Jalë

? Social Camping Jalë – Kampingu i standardeve europiane nën hijen e pemëve? ku prioritet është pastertia? dhe kuzhina nën kujdesin e ? Albanian Chef Academy. ? Vendodhja në pedonalën e Jalës & 10 m largësia më Detin. Cmimi për person: ▶️2 ditë / 1 nat 39€ ▶️3 ditë / 2 net 49€ ▶️4 ditë […]

Read More

Super oferta per Bajram ne Stamboll

?Super oferta per Bajram • ALBATROS HAGIA SOPHIA 3*-Sirkeci- 239 eur • ORKA ROYAL HOTEL 3*Sirkeci -259 eur • PALAZZO DONIZETTI HOTEL 5* Taksim – 299 eur • THE GREEN PARK 4*-Taksim -259 eur • NOVOTEL ISTANBUL BOSPHORUS 5*Taksim 279 eur Nisja ❖ 30.07.2020 Kthimi ❖02.08.2020 – 3 Nete ⋙ Ne cmim perfshihen: ✔ Fluturimi […]

Read More